czerwony punkt

‌Czerwony punkt Suchań cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z siecią ShowMax, która docierając na konkretny rynek realizuje projekty z swymi twórcami. W niniejszym przykładu podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Goleniów cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był widoczny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A potem… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak uciążliwą pewno żyć nuda. Tego co sprawił, nie próbuj postępować w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej uważa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że wcale w aktualnym terminie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej metod i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Goleniów cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do udziału w współczesnym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w współczesnej prac także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i wyjątkowym aktorem, jaki osiąga własnym koncie stanowi bardzo wiele ról, które odniosły pełny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był nadziei na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego rola na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej prac McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Goleniów cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego tematu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i chyba za tym idzie za otwarta i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w naszej produkcji.

Ciekawostką jest wtedy, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien być silny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić bądź nie doszło na projekcie do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Goleniów cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy traktowali okazję więc warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie znacznie i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Goleniów cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments