Śmierć Tomasza Chady znanego rapera

Doradca Katalogu Kwiecień 12, 2018 Brak komentarzy

Śmierć Tomasza Chady znanego rapera

O Śmierci Tomasza Chady znanego Rapera który całkiem niedawno odszedł z naszego świata z bliżej nieokreślonych powodów oraz kilka informacji o tej osobie i nie tylko.

Zmarł Tomasz Chada:Polski raper znany między innymi z takiej samej ksywy oraz utworu „żyć aż do bólu” kontrowersyjny,ale lubiany przez rzeszę ludzi. Zagrał mnóstwo koncertów,nagrał wiele piosenek również w połączeniu z innymi raperami tj „Zbuku” czy „Bezczel”. Wieść o jego śmierci poruszyła osoby z tzw strefy tego rapera jak i fanów,których nie było mało.Kontrowersyjna śmierć:Taka opinia chodzi po internecie od początku,gdy pojawiła się informacja o jego odejściu. Jest mnóstwo doniesień o tym,że ktoś mu w tym pomógł,że nie była to śmierć naturalna.

Krążą również pogłoski,że przedawkował narkotyki w co nie wierzą wierni fani. Sam w wielu piosenkach podkreśla,że nie ma zamiaru odbierać sobie życia czy brać podejrzanych substancji. Ze względu na jego kryminalną przeszłość jest tylu samo wierzących w zwykłą śmierć,co i tych którzy nie za bardzo dają temu wiarę i myślą,że jednak była tego jakaś inna przyczyna. Fake news : Tak uważano przez pierwsze chwile od ogłoszenia smutnej informacji. Niestety jednak okazało się,że jest to prawda. Media milczą:Milczą,gdyż nie była to osoba zbyt medialna,jak sam mówił za życia „nie pcha się tam,gdzie nie uważa,że jest to wskazane”.

Jakieś woreczki: Jak wyżej,tak i teraz,mało kto wierzy w naturalne odejście,więc i są informacje o tym,że policja znalazła w jego domu podejrzane worekczki bodajże zielone,ale z jaką zawartością nie wiadomo. Poza tym to nie jedyne,są doniesienia,że może zawadził komuś. Jedynie Bóg wie,gdzie leży prawda. Nie spodziewał się: Trudno by mówić,że ktoś może się spodziewać własnej śmierci,ale wygląda na to,że Tomasz żył w błogiej nieświadomości co go czeka dlaczego ? Całkiem niedawno w serwisie Youtube pojawiły się nowe utwory,zapowiedzi itp oczywiście to może wskazywać na wiele,ale równie dobrze na nic. Chada był ogólnie trochę tajemniczy mimo iż nie ukrywał wielu sowich prywatności w piosenkach,teledyskach czy wypowiedziach. Podbił serca wielu osób,za co go cenią,aż do dnia dzisiejszego.

 

Kategorie : Informcje