Giga Ryba

Hodowla rolna Rolnictwo i żywność

Jeśli szukacie kompleksowego serwisu dedykowanego dla wędkarzy, to polecamy i zapraszany na gigaryba.pl. Gigaryba.pl to serwis nie tylko dla zaawansowanych miłośników wędkarstwa, ale również dla tych, co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z łowieniem. Oprócz wielu przydatnych informacji, znajdziemy tam takie zakładki, jak atlas ryb, sprzęt, lub techniki łowieckie.

Takiej strony jeszcze nie było. Teraz dla miłośników i pasjonatów wędkowania, wszystko w jednym miejscu. Gigaryba.pl to serwis, który powinien być obowiązkowym miejscem odwiedzin każdego wędkarza. Sprzęt, techniki, poradniki, metody i newsy to tylko niewielka część, tego na co możemy liczyć na stronach gigaryba.pl. Zamiarem twórców, którzy zresztą sami są pasjonatami, było stworzenie kompletnego serwisu dla wędkarzy, zarówno tych zaawansowanych, jak i tych dopiero rozpoczynających przygodę z łowieniem. Znajdziemy tam, codzienną dawkę świeżych informacji i ciekawostek o których warto wiedzieć i być na bieżąco.

Przyjrzyjmy się więc, jak zbudowana jest strona. Zaczynamy oczywiście od zakładki newsy. To miejsce codziennych informacji o wszystkim co związane jest z wędkarstwem, a swoim zasięgiem obejmuje dosłownie cały świat. Oznacza to, że mamy dostęp nie tylko do świeżych nowinek z naszego kraju, ale również z każdego innego zakątka ziemi, gdzie miłośnicy połowów pracują i myślą, jak udoskonalić i umilić to wspaniałe hobby. W następnej zakładce, dla początkujących, jak i tych zaawansowanych, mamy do dyspozycji niezwykły atlas ryb. Opisanych jest tam ponad 60 gatunków ryb, oraz wszystkich powiązanych z nimi informacjami, czyli gdzie, kiedy i na co je łowić. Dowiemy się tam, o okresach ochronnych, wymiarach i limitach połowów. Ważne jest, że są to cały czas aktualizowane informacje, ze względu na zmiany w okresach, oraz możliwości zaostrzania zasad połowu, na poszczególnych łowiskach. Kolejnymi bardzo przydatnymi działami są: metody, techniki i sprzęt. Na tych stronach, zawsze mamy nowości z zakresu sprzętu wędkarskiego, oraz nowoczesnych metod i technik połowu. Jest to niemal tak samo rozwijająca się dziedzina, jak w przypadku każdego innego hobby wymagającego określonego sprzętu.

Nowe materiały użyte do produkcji wędek, nowoczesne kamizelki wędkarskie, lub symulatory holowania dużych ryb, to tylko mały wycinek tego, co dowiemy się na tych stronach. Kolejny dział to poradnik, który jest cennym skarbcem wiedzy ogólnej związanej z rybami, akwariami, zanętami i przynętami. Dodatkowo, możemy nauczyć się tam, jak wykonać dobry węzeł wędkarski, lub jak rozmnożyć glonojady i hodować rybki akwariowe. Dodatek, to zakładka w której zawsze znajdziemy różnego rodzaju ciekawostki, rekordy wędkarskie, oraz wiele przydatnych narzędzi, jak choćby kalendarz wędkarski. Na koniec, warto jeszcze powiedzieć o naszym forum, na którym poruszane są takie tematy, jak: spławik, gruntówka, mucha, wędkarstwo morskie, wędkarstwo podłogowe, oraz ogólne dyskusje związane z wędkarstwem. Jak widzimy, serwis jest bardzo kompleksowy i dlatego już dziś, zapraszamy na nasze strony i zapoznanie się ze wszystkimi jego atrybutami.

Giga Ryba

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments