Klimatyzatory postojowe Borne Sulinowo

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1476

  • Dodane: Marzec 4, 2019

  • Wyświetlenia: 43

Opis

Bardzo często widzimy jak kierowcy, siedząc na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Sposób ten stanowi zły także ze powodów skutecznych i dokładnie ekologicznych. Rozwiązaniem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Szczecinek

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas jazdy jest odpowiednim zachowaniem, z którego trudno uciec, to kosztowanie spośród niej w trakcie postoju nie istnieje teraz wskazane. Marnujemy paliwo i wykorzystujemy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie ważne stanowi zatem, że zmienia on bezpieczeństwo książki i zapewnia, że kierowca oraz ładunek trafią na środowisko w całości.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa zupełnie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji funkcjonującego podczas jazdy. Na placu możemy wystąpić dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten ważny działa mało na analogicznej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego przeznaczeniem jest obniżenie temperatury i ograniczenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Podstawowe elementy układu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są zamontowane w jakiejś obudowie łączonej z reguły na dachu kabiny pojazdu albo na bocznej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do wnętrza pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, kojarzy się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta zasilana jest silnikiem elektrycznym także w razie potrzebie chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie istnieje też urządzone w układ, który chroni nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może odbywać automatycznie lub potrafimy nią prowadzić za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Choszczno

Z zmian postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wiele nowocześniejszym i kilka nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w związek została wprowadzona woda. Jest ona dobrze schładzana, i ważną wartością tego gatunku klimatyzatorów stanowi zatem, iż nie zmieniają wilgotności powietrza we tłu pojazdu, a tylko obniżają występującą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego standardu jest proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa zlokalizowana w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w którym ciepło z powietrza jest zastosowane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tu umieszczony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora stanowi wyraźnie długa, gdyż potrafi on obniżyć temperaturę powietrza występującą we tłu pojazdu nawet o sto procent w związku do temperatury na zewnątrz. A ze powodu na brak zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie chodzi w starym klimacie. Także jak w sukcesie sprężarkowego klimatyzatora, i tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z zastosowaniem pilota lub kierować nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie olbrzymią cechą jest ograniczony pobór prądu niezbędny do harmonijnego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Choszczno

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o