Komisy i lombardy

Lombardy Pozyczki i Lombardy

Lombardy i komisy, to zupełnie nowa instytucja finansowa. Możliwości, jakie oferują, zarówno potrzebującym szybkiej gotówki, jak i osobom chcącym inwestować jest znacznie więcej — niż oferują to banki. W wielu miastach zostały uruchomione usługi lombardowe należące do grupy polskie lombardy, które jednak nie wiele mają wspólnego ze znanymi nam wcześniej, instytucjami pożyczkowymi. Teraz, gdziekolwiek mieszkasz, a masz dostęp do internetu, możesz skorzystać z szybkiej gotówki. Cały proces odbywa się szybko i bezproblemowo. Masz do dyspozycji opcję szybkiej wyceny, wystarczy, że wpiszesz przedmiot do wyznaczonego okienka i poczekasz kilka sekund na propozycję wyceny twojego przedmiotu. Dalej, sprawa wygląda równie prosto, pakujesz twój zastaw i przekazujesz naszemu kurierowi, który wręczy ci również umowę pożyczki.

Oprócz standardowej pożyczki możesz również skorzystać z innych opcji, takich jak np. sprzedaż nieruchomości i innych przedmiotów, praw autorskich, zakupy w sklepie, pożyczki społecznościowe itp. Zawsze zostaniesz obsłużony w taki sposób, że będziesz usatysfakcjonowany ze współpracy z naszymi oddziałami. To, co jednak najważniejsze to fakt, że wszystko odbywa się w zaciszu twojego domu, a dodatkowo na warunkach, których nie da ci żaden bank. Możesz więc otrzymać gotówkę pod zastaw wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość, począwszy od telefonów komórkowych (nawet uszkodzonych, lub potłuczonych), AGD, RTV, biżuterii, a skończywszy na motorach, samochodach, jachtach, mieszkaniach i domach.

Pożyczki udzielane są w wysokości 80% wartości danego przedmiotu, ale do wyceny podchodzimy zawsze indywidualnie, więc zacznijmy od kontaktu, a przekonasz się, że lombardy i komisy dadzą ci najwyższą kwotę za twoje skarby. Bardzo popularną metodą pozyskania szybko gotówki przez nasz lombard, jest pożyczka społecznościowa, która jest udzielana przez osoby, które chcą zainwestować w bezpieczny biznes. Należy dodać, że ze względu na niskie koszty, są to pożyczki konkurencyjne dla zwykłych kredytów, lub pożyczek bankowych, a dodatkowo bardzo bezpieczne ze względu na formę zabezpieczenia. Pożyczkobiorca zostawia u nas swój wartościowy zastaw, który w przypadku nie spłacenia, może zostać natychmiast sprzedany. Jest to więc niezwykle skuteczna metoda zabezpieczenia naszej gotówki.

Wśród firm, oferujących tego typu pośrednictwo finansowe, polski lombard, oraz należące do niego oddziały, w tym komisyilombardy.pl, jako jedyni dają tak wysokie gwarancje zwrotu kapitału. Co jeszcze możesz znaleźć na naszych stronach? Niezwykle przydatną funkcją jest dodawania i przeglądanie ogłoszeń. Jest to niezależny serwis ogłoszeniowy, który obecnie jest używane przez tysiące naszych gości i klientów. Jego podstawową zaletą jest całkowicie darmowe użytkowanie oraz bardzo szeroki zakres towarów. Znajdziemy na nim podział na kategorie oraz wiele przydatnych do selekcji produktów – filtrów.

Dotyczy to zarówno takich rzeczy jak: komputery, telefony, samochody, domy, działki oraz praca i usługi. Zarówno wprowadzanie przedmiotów do sprzedaży, jak i ich wyszukiwanie jest bardzo proste i intuicyjne, wystarczy zaledwie kilka chwil, aby nasz zbędny przedmiot był widoczny dla wielu użytkowników portalu, a wkrótce także znalazł swojego nabywcę. To jednak nie wszystko. Oprócz sprawnej sprzedaży, zakupu lub udzielania pożyczek, komisy i lombardy to również miejsce dla szukających własnego biznesu. Obecnie zgodnie z przepisami, każda pożyczka jest instrumentem finansowym. Aby legalnie pracować w tej branży, należy posiadać kapitał początkowy o wysokości 200 tys. złotych. Wiemy, że dla większości małych i średnich firm, ta kwota może być zbyt wygórowana, dlatego przygotowaliśmy ofertę współpracy opierającej się na naszym kapitale i zasobach. Komisy i lombardy to sprawnie funkcjonująca firma, która już od paru lat, dzięki naszym partnerom odnotowuje stały wzrost. Dlatego, jeśli prowadzisz lub chciałbyś prowadzić lombard, proponujemy Ci współpracę, dzięki której zyskasz stabilność finansową, oraz wiele innych dodatkowych korzyści, do których między innymi należy: pomoc na dalszy rozwój w postaci nisko oprocentowanych pożyczek i bezterminowych zwrotów, przejęcie odpowiedzialności związanej z prowadzeniem dokumentacji dla US i KNF, wsparcie naszych opiekunów na każdym etapie współpracy i o każdej porze, oraz możliwość sprzedawania pożyczek pod marką największych firm z branży takich jak: Ekspres kasa, pożyczki bocian, czy też Vivus.

Dlatego z przyjemnością, zapraszamy do odwiedzin naszych stron, oraz oddziałów terenowych. Niezależnie czy potrzebujesz szybkiej gotówki pod zastaw, czy większej na zakup nieruchomości lub realizację inwestycji, u nas otrzymasz najlepsze warunki finansowe. Co więcej, zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w zakresie prowadzenia własnego lombardu i komisu pod patronatem naszej firmy. Dostarczymy Ci nie tylko niezbędnych narzędzi, ale również wsparcie opiekunów, oraz środki na dalszy Twój rozwój. Nie zwlekaj i odwiedź nas już dziś komisyilombardy.pl

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments