Last Minute Ińsko

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1563

  • Dodane: Lipiec 11, 2019

  • Wyświetlenia: 111

Opis

LAST MINUTE to pewna z produkcji popularnego i niezwykle podawanego w obecnym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Międzyzdroje

Film swoją premierę przechodził w roku 2013 po czym już zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne role w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w pozycję owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w pozycję Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki dający w sztuce Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w pozycję Natalii Wis, będącej znaczną miłością Tomasza także z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w część narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w część niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele atrakcyjnych i prostych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy można się znacznie szybko domyślić nawiązuje do łatwych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się z wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Międzyzdroje

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. Choć na taką uwagę nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć trzyma mu jego mama – kobieta niezwykle efektywna i z normami – w końcu nie bez przyczyny przez wiele lat odbierała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem udają się te tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w dzisiejszym Egipcie, to przecież obecnie na starcie bohaterowie są duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy wciąż nie są świadomi tego, iż to zaledwie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które spotkają na bliskiej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to nadal kuchnia nie przekazuje im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego ważną licealną miłością. Że pani nie jest jedyna, ponieważ na każdym etapie towarzyszy jej ideał mężczyzny, który jak się okazuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Międzyzdroje

Oczywiście tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, stąd też sprawdza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest jeszcze związek z konsulatem, więc Tomasz i jego rodzina muszą sobie w aktualnym sezonie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w wielkim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić wcześnie czy później do końcu, a w możliwościom elemencie ze względu na finansowe błędy stanowi wówczas złe. Dlatego oryginalna i wspomagająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do prac Patryk Vega i jego obsługa przebywali w tureckim hotelu Utopia World (hotel spotyka się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Międzyzdroje

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć absolutnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak niemal cały firm tworzony był źle, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w sieci – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz dużo kobiet czekało z niecierpliwością na czynnik, w jakim będą potrafili zapoznać się z całością filmu.

Last Minute Międzyzdroje

Źródło artykułu Last Minute

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o