Nowa chwilowka

Biznes i usługi Doradztwo finansowe Leasingi i Banki Lombardy i komisy Pozyczki i Lombardy

Nasze usługi to znacznie więcej niż pośrednictwo finansowe związane z udzielaniem kredytów i pożyczek. Oczywiście to wsparcie finansowe jest filarem naszej działalności, ale oprócz tego świadczymy usługi doradcze, które mogą wpłynąć na odpowiednie decyzje naszych klientów.

Dzięki różnorodności naszych produktów finansowych możemy tak skonstruować umowę współpracy, że stanie się ona nie tylko łatwa w realizacji, ale przede wszystkim skuteczna. Oznacza to, że w momencie kontaktu z naszą firmą nasi klienci otrzymują kompleksową usługę opartą na szczegółowej analizie potrzeb i potencjału danego gospodarstwa rolnego. Umożliwia to nie tylko zmniejszenie do minimum kosztów operacyjnych, ale również odpowiednie rozłożenie rat, oraz okresów spłaty zobowiązania.

Oferta oprócz wyjątkowej elastyczności jest tak konstruowana, aby zawierała tylko niezbędne informacje, jak również ustalenia z klientem o warunkach jej realizacji. Nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach oraz wielostronicowych zapisach.

Wszystko jest przejrzyste i od samego początku każdy aspekt współpracy jest omawiany i wyjaśniany.;

Dzięki temu, nasi klienci nie tylko wiedzą, na co mogą liczyć, ale również, jakie są zagrożenia. Wiemy, że pasją naszych klientów nie są sprawy związane z zagadnieniami prawnym, a tym bardziej z towarzyszącym temu enigmatycznym często słownictwem (tak często stosowanym w bankach), dlatego chcemy, aby nasze umowy były proste, czytelne dla kogoś nieposiadającego wykształcenia prawniczego, oraz przedstawiały przejrzysty plan i harmonogram finansowania. Aby to osiągnąć, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wielu udogodnień, które dotyczą między innymi braku wymagań dotyczących zabezpieczeń, poręczeń, zaświadczeń i historii kredytowej. Wiele również spraw, można załatwić z domu i nie fatygować się do naszych oddziałów.

wiec zapraszamy do sprawdzenia serwisu nowa chwilówka

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments