Pożyczki pod zastaw

Doradztwo finansowe Pozyczki i Lombardy

Autokasa.pl to portal z branży finansowej, zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli poszukujemy informacji na temat leasingu, lub pożyczek to portal autokasa.pl może okazać się najlepszym tego typu miejscem. Oferuje szeroki zakres możliwości współpracy jak i najlepszymi na rynku warunkami finansowymi.

Portal Autokasa.pl to miejsce, w którym pozyskanie potrzebnego kapitału, jest wyjątkowo proste i szybkie. Mogą z niego korzystać zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Wszystkie operacje odbywają się w przejrzysty i sprawny sposób, tak aby każdy z klientów mógł w przyszłości śmiało nas polecać – innym osobom lub firmom. Oczywiście dobrych referencji nigdy nie jest za dużo, dlatego już teraz, możemy zapoznać się z niektórymi opiniami na nasz temat.

Ale nie o to tu chodzi, aby chwalić się jakością usług. Wszystko to co oferujemy, zawiera się w jednym prostym zdaniu – najlepsze warunki dla pożyczek i leasingu zwrotnego w Polsce. W Praktyce oznacza to, że jeżeli chcecie Państwo zasilić finansowo swój budżet domowy, lub firmę, to jesteście w najlepszym miejscu. Zacznijmy jednak od szczegółów. Autokasa.pl, udziela szybkich i przejrzystych pożyczek pod zastaw nie tylko samochodów, ale również każdego innego sprzęt pływającego, latającego lub jeżdżącego, czyli: samolotu, łodzi, skuterów, maszyn rolniczych itp. W tym celu, na naszej stronie mają Państwo możliwość wstępnej wyceny Waszego pojazdu. Wystarczy wpisać rodzaj, markę i rocznik, aby uzyskać propozycję kwoty pożyczki. Oczywiście jest to wstępna wycena, więc następnym krokiem powinien być kontakt z naszym przedstawicielem, który poprowadzi i doradzi na wszystkich etapach procesu uzyskania potrzebnej gotówki. Etapów nie jest jednak wiele, wszystko co będziemy musieli zrobić po określeniu i zaakceptowaniu kwoty zastawu, to podpisanie dwóch dokumentów: Umowy z naszą firmą, oraz Umowy Przewłaszczenia, która jednak traci swoją moc prawną, w momencie spłaty ostatniej raty pożyczki. Dzięki takim operacjom, można liczyć na otrzymanie znacznie większej kwoty, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

To jednak nie wszystko. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz działalność gospodarczą, możesz u nas skorzystać z leasingu, który obecnie jest najbardziej popularną formą pozyskania kapitału dla firm. Dotyczy to głównie finansowania pojazdów lub maszyn, które są używane w firmie. Wśród kilku opcji, jednym ze szczególnie ciekawych sposobów pozyskania kapitału – jest leasing zwrotny. Jest to forma wykupu pojazdu, a następnie wypożyczenie go w zamian za miesięczne raty. Przedmiotem oczywiście nie musi być samochód, ale każde inne wartościowe urządzenie, które jest niezbędne do dalszego wykonywania działalności gospodarczej.

Kiedy takie rozwiązanie się opłaca? Leasing zwrotny to sposób na szybkie odblokowanie aktywów obrotowych i zamrożonego kapitału. Szczególnie jest korzystny, gdy przedsiębiorca jest w trudnej sytuacji finansowej i posiada wartościowy sprzęt, którego jednak nie chce się pozbywać, gdyż jest on niezbędny do dalszej działalności. Może również planować inwestycje i nie chce korzystać z kredytów. Innym powodem może być fakt, że nie może pozbywać się majątku firmy, lub chce zwiększyć płynność finansową. To jednak tylko mały fragment możliwości jakie oferujemy w zakresie pozyskania potrzebnego kapitału. Jeśli zainteresowaliśmy Was naszą ofertą, zapraszamy już dziś, do kontaktu z naszymi oddziałami i zapoznaniem się ze wszystkimi możliwościami, jakie daje nasza firma.

Pożyczki pod zastaw

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments