Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Suchań

Zachodniopomorskie

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, umożliwia on doświadczenie sterylności, tak przecież pożądanej w niniejszym zajęciu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Stepnica

Jednakże nie mniej ciekawą ideą jest stosowanie bieli z różnymi kolorami, więcej tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy również te w głębokich kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które także ją ożywią.

Promocje na OBI Stepnica

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, by wszystkie meble łazienkowe oraz akcesorium sanitarne były w obecnym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, zwłaszcza w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą propozycją a jednocześnie niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie przedstawia się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Stepnica

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze przygotowują się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odbija się od jasnego koloru i niezwykle rozświetla pomieszczenie. Stanowi to niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się też duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na wysoką kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą jeszcze odbijały światło, zawsze należy mieć, że za wiele bieli sprawi, że wnętrze podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien przechodzić na racji to, że meble łazienkowe oraz zapachy mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Stepnica

0 0 votes
Daj ocenę