Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko uważa na ostatnie, że 2019 rok będzie wyjątkowo dobrym czasem na targu kryptowalut. W minionym etapie media obiegła informację o tym, iż w następującym roku na targu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wprowadzenie w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre pokazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże szanse na konkretne zyski, o czym świadczył nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W akcji nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wygląd był pomocny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z prawdziwą ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów zdarzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto zarabiamy w terenu, jaki ze szczególnym dystansem podchodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W małym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, natomiast na celu wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest swoją oraz lubianą osobą nie chociaż w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej odznacza się zdrowym rozsądkiem i w historii nie wykazywał chęci do unoszenia się z motyką na ciepło.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin natomiast jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie nowej platformie napisanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to przedsięwziął decyzję o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest czystą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi czy wyniki w struktur gadżetów. Projekt ma też na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego modelu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments