Statysta

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 817

  • Dodane: Kwiecień 18, 2018

  • Stan: nowe

  • Lokalizacja: Polska

  • Województwo: Kujawsko-pomorskie

  • Miasto: Bydgoszcz

  • Wyświetlenia: 76

Opis

Chcesz zostać modelka? A może sławnym aktorem? Wziąć udział w teledysku czy reklamie? Statysta.pl pozwoli Ci spełnić marzenia.

Marzysz o zostaniu sławnym aktorem ale nie wiesz od czego zacząć? Lubisz pozować przed aparatem? Portal statysta.pl jest stworzony dla takich osób jak Ty. Nie zwlekaj i już dziś załóż konto by pomóc innym Cię odnaleźć.

Rozpocznij swoją przygodę z modelingiem czy aktorstwem dzięki portalowi statysta.

Rozwiń skrzydła i pozwól się odnaleźć agencjom modelek czy modelów. Dzięki nam możesz rozpocząć współpracę z przedstawicielami świata mediów. Stań przed obiektywami aparatów czy kamer – zostań gwiazdą na czerwonym dywanie. To i wiele więcej możesz uzyskać dzięki portalowi statysta.pl

Statysta.pl to portal dla każdego, kto dobrze czuje się przed obiektywem aparatu czy blaskiem fleszy. Fotografia to swoista sztuka, dzięki której możemy zatrzymać czas w miejscu. Odzwierciedla w stu procentach to co widzimy na co dzień. Portal statysta.pl został utworzony zarówno dla tych, którzy wolny czas uwielbiają spędzać pozowaniu do zdjęć, to również miejsce w którym amatorzy w fotomodelingu mogą znaleźć swoją szansę na wejście na wyższy poziom. Statysta.pl to również portal, dzięki któremu agencje modele i modelów mogą znaleźć odpowiednią osobę do swoich kampanii reklamowych.

A może jesteś agentem gwiazd i szukasz nowej twarzy? Odwiedź nasz portal i sprawdź czy w naszych zbiorach nie mamy odpowiedniej osoby- tej, której szukasz. Dzięki statysta.pl dowiesz się również o castingach, które są organizowane w danym czasie. Kto wie, może to właśnie Ciebie szukają? Może dzięki nam znajdziesz rolę życia i staniesz się sławną gwiazdą?

Wejdź na statysta.pl i przekonaj się tak jak nasi użytkownicy, że naprawdę warto. Wystarczy założyć profil, uzupełnić kilka danych, zamieścić zdjęcia i czekać na swoją szansę, Co jakiś czas będą pojawiać się informacje na temat przeprowadzanych castingów, kto wie, może któryś odbędzie się w Twojej okolicy?

Dzięki zamieszczonym danym oraz fotografią dasz szansę nie tylko agentom ale również fotografom, którzy szukają odpowiednich osób do sesji zdjęciowych. Dzięki statysta.pl możesz pozować do magazynów modowych a także stanąć na artystycznej scenie – bierzemy pod uwagę Twoje preferencję jak i zaangażowanie w dany projekt. To Ty wybierasz czy oferta jest dla Ciebie atrakcyjna, my tylko dajemy Ci możliwość wyboru. Dzięki statysta.pl możesz zagrać w teledyskach sławnych muzyków, robić karierę aktorską lub modelki czy modela. Pamiętaj – statysta.pl otworzy Ci drogę do kariery.

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o