Twój Szczecin

Media i Marketing Serwisy informacyjne

Bieżące informacje, aktualne wydarzenia i zbliżające się imprezy, to tylko mały wycinek tego, co możemy znaleźć na portalu Twój Szczecin. Portal Twój Szczecin to najlepsze informacje lokalne i nie tylko. Jeśli chcesz posiadać wiedzę o zbliżających się imprezach i wydarzeniach, oraz zawsze być na bieżąco, odnośnie wszystkich istotnych zmian w naszym mieście, to odwiedź nasze strony już dziś.

To co w dzisiejszych czasach liczy się najbardziej, to dobra informacja. To dzięki niej, wiemy co dzieje się na świecie i w naszym kraju, oraz gdzie planowane są fajne imprezy, lub ciekawe wydarzenia. Obecnie górują duże portale informacyjne, które co prawda, dostarczają nam wielu newsów i ciekawostek ze świata, ale są to informacje skupiające się bardziej na życiu topowych polityków i celebrytów, niż sprawdzone i istotne dla naszego codziennego życia – wydarzenia lokalne.

Dzięki Twój Szczecin będziemy zawsze na bieżąco, nie tylko w sprawach dotyczących imprez i wydarzeń kulturalnych, ale również we wszystkich istotnych dziedzinach, jak na przykład: inwestycje, lokale, transport, powiadomienia, rozporządzenia i sytuacje na drogach. Wszystkie informacje są czytelnie pogrupowane dzięki zakładkom tematycznym, co umożliwia szybkie ich odnalezienie. Dodatkowo, zawsze możemy zapisać się do newslettera, który powiadomi nas o ważnym wydarzeniu, przesyłając informację na nasz telefon. Twój Szczecin to portal, którego celem jest nie tylko gromadzenie wszystkich informacji lokalnych, ale również wszystkich tych, które mogą mieć wpływ na życie w naszym mieście. Będą to więc, połączone z komentarzami nowe ustawy uchwalone przez rząd, oraz istotne informacje związane z naszymi najbliższymi sąsiadami – Niemcami. Ale to nie wszystko.

Na naszych stronach, oprócz świeżej dawki ważnych informacji, znajdziecie także wiele ciekawostek z życia wziętych, które nie tylko mogą rozbawić przy porannej kawie, ale również pomóc w uniknięciu przykrych i nieprzewidzianych zdarzeń. Zobacz więc jak nienarodzone dziecko zostało dłużnikiem ZUS-u i jak roboty wchodzą do sklepów zabierając pracę kasjerom, lub co wyjawiły zakonnice na temat traktowania ich przez księży.

To jednak tylko niewielki wycinek tego co możemy przeczytać na stronach Twój Szczecin. Dlatego zapraszamy do odwiedzin już dziś i sprawdzenie, jak wiele informacji może okazać się pomocnych. Zapraszamy również wszystkich, którzy wybierają się turystycznie nad morze. U nas dowiecie się, co warto odwiedzić i gdzie są najlepsze restauracje. Dodatkowo, odwiedzając nasze strony, będziecie zawsze poinformowani o tym, gdzie zamknięty jest przejazd, jakim mostem najlepiej jechać, lub na co należy uważać podczas podróży.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments